Bilety

Bilety, podobnie jak rok temu będzie można nabyć wyłączenie w sprzedaży online. Na miejscu nie będzie działać kasa.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów → Zapoznaj się zatem przed zakupem biletów


Prosimy o rozważny zakup biletów, gdyż zgodnie z regulaminem nie przyjmujemy zwrotów. Sugerujemy jednak w razie zmiany planów obserwowanie naszego kanału na facebooku, gdyż pojawia się tam dużo zapytań o możliwość odsprzedania biletów.


Cena biletu: 19 zł


W przypadku, kiedy po rozpoczęciu seansu będą wolne miejsca (osoby, które nie przyszły na seans pomimo zakupu biletu), uruchamiana będzie dodatkowa pula wejściówek, dostępnych bezpośrednio na miejscu. Zazwyczaj jest to pula około kilkunastu biletów.


UWAGA

W sprawie zakupu biletów na fakturę prosimy o wcześniejszy kontakt z firmą Interticket, która jest wyłącznym sprzedawcą biletów na Kino Letnie w Orłowie: info@interticket.pl

Jeżeli po zakupie online nie przyszedł mail z elektronicznym biletem, proszę najpierw sprawdzić folder SPAM a jeżeli nadal nie będzie to napisać maila na adres info@interticket.pl z prośbą o ponowne wygenerowanie biletów.


POGODA I TERMINY POKAZÓW

W tym roku w przypadku zagrożenia deszczu, burzy lub porywistego wiatru pokaz może zostać przełożony na inny termin. Będzie to najbliższy termin zaraz po pierwotnej dacie pokazu, w którym będzie sprzyjająca prognoza pogody i nie będzie to kolidowało z terminami innych wydarzeń na Scenie Letniej. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują tym samym ważność