Bilety

Bilet wstępu do Kina Letniego w sezonie 2018 kosztuje 12 zł

Sprzedaż biletów startuje zawsze od godz. 20.00 w dniu pokazów, w kasie przed wejściem na Scenę Letnią. Miejsca są nienumerowane a ich ilość jest ograniczona (312 miejsc). W kasie pokazów sprzedajemy wyłącznie bilety na film grany w tym dniu.

Ponownie w tym sezonie uruchomiana została pula 100 szt. biletów na każdy film w przedsprzedaży. Bilety w przedsprzedaży na wszystkie filmy będą dostępne:

  • online na naszej stronie – tutaj →
  • online na stronie www.interticket.pl
  • w punktach partnerskich sieci Interticket (np. CultureBox, ul. Świętojańska 30, 81-388 Gdynia, tel. 58 523 99 08)
    Pełna lista punktów znajduje się tutaj →

W przypadku deszczu pokazy odbywają się na małej scenie, która jest w całości zadaszona. Osoby, które zakupiły bilety online mają gwarancję dostępności miejsca, o ile nie przyjdą po rozpoczęciu pokazu, tj. po godz. 21:30. Pozostała pula biletów na małą scenę to ok. 50-60 miejsc i jest sprzedawana od godz. 20.00 w dniu projekcji.

interticket_pl_logo_black-2

Jeżeli w powyższym linku widnieje informacja o biletach, że są wyprzedane, to oznacza tylko, że wyprzedała się promocyjna pula 100 szt. a pozostałe są dostępne w kasie na godzinę przed seasnem.

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów →

UWAGA.

Jeżeli po zakupie online nie przyszedł mail z elektronicznym biletem, proszę napisać maila na adres info@interticket.pl z prośbą o ponowne wygenerowanie biletów.