Bilety

W 2020 roku w związku z ograniczeniami w działalności kin plenerowych i wydarzeń w przestrzeni publicznej widownia będzie liczyła tylko 150 miejsc a bilety będzie można nabyć wyłączenie w sprzedaży online. Na miejscu nie będzie działać kasa.


W związku, że w tym sezonie nie będzie spektakli Teatru Miejskiego na plaży, nasza widownia będzie zlokalizowana bezpośrednio na piasku i będzie składała się z krzesełek i leżaków.


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów → Zapoznaj się zatem przed zakupem biletów


Prosimy o rozważny zakup biletów, gdyż zgodnie z regulaminem nie przyjmujemy zwrotów. Sugerujemy jednak w razie zmiany planów obserwowanie naszego kanału na facebooku, gdyż pojawia się tam dużo zapytań o możliwość odsprzedania biletów


10.08 / godz. 21.30 / Parasite – wersja reżyserska / bilety wyprzedane

17.08 / godz. 21.30 / O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu /

24.08 / godz. 21.30 / Ból i blask / bilety wyprzedane


COVID-19

Każdy widz w momencie zakupu biletu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jednocześnie wyraża zgodę na przechowywanie przez InterTicket sp. z o. o. danych osobowych podanych w procesie zakupu biletów  i udostępnienie tych danych w razie potrzeby Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym.

Przy zakupie biletów można wybrać miejsca pojedyncze – dla osób nie zamieszkujących razem, ustawione w zgodzie z dystansem społecznym lub miejsca „dla par” czyli osób zamieszkujących razem – ustawione obok siebie, z zachowaniem dystansu społecznego od pozostałych miejsc.


UWAGA

Jeżeli po zakupie online nie przyszedł mail z elektronicznym biletem, proszę najpierw sprawdzić folder SPAM a jeżeli nadal nie będzie to napisać maila na adres info@interticket.pl z prośbą o ponowne wygenerowanie biletów.

POGODA I TERMINY POKAZÓW

W tym roku w przypadku zagrożenia deszczu, burzy lub porywistego wiatru pokaz może zostać przełożony na inny termin. Będzie to najbliższy termin zaraz po pierwotnej dacie pokazu, w którym będzie sprzyjająca prognoza pogody, tj. wtorek, środa, czwartek itd. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują tym samym ważność