Bilety

Bilety, podobnie jak rok temu będzie można nabyć wyłączenie w sprzedaży online. Na miejscu nie będzie działać kasa. Ilość widzów na seansie jest zgodna z aktualnie obowiązującymi wytycznymi zamieszczonymi na stronie www.gov.pl (aktualny limit to 75% miejsc na widowni, przy czym limit ten nie dotyczy osób zaszczepionych; osoby zaszczepione powinny posiadać przy sobie kod QR – wydruk lub aplikacja umożliwiający udokumentowanie ukończenia procesu szczepień)


Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pokazów → Zapoznaj się zatem przed zakupem biletów


Prosimy o rozważny zakup biletów, gdyż zgodnie z regulaminem nie przyjmujemy zwrotów. Sugerujemy jednak w razie zmiany planów obserwowanie naszego kanału na facebooku, gdyż pojawia się tam dużo zapytań o możliwość odsprzedania biletów.


28.06 / pn / 21.45 / Palm Springs (wyprzedane)

29.06 / wt / 21.45 / Sound of Metal (wyprzedane)

05.07 / pn / 21.30 / Tylko zwierzęta nie błądzą

12.07 / pn / 21.30 / Arab Blues

19.07 / pn / 21.30 / Kłamstewko

26.07 / pn / 21.30 / Poznajmy się jeszcze raz

27.07 / wt / 21.30 / W cieniu drzewa

02.08 / pn / 21.30 / Gniazdo

03.08 / wt / 21.30 / Śmierć gwarantowana (albo zwrot pieniędzy)

09.08 / pn / 21.30 / W co grają ludzie

10.08 / wt / 21.30 / Palm Springs

Skrót do całej listy pokazów w serwisie Interticket.pl

Cena biletu: 14 zł


COVID-19

Każdy widz w momencie zakupu biletu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jednocześnie wyraża zgodę na przechowywanie przez InterTicket sp. z o. o. danych osobowych podanych w procesie zakupu biletów  i udostępnienie tych danych w razie potrzeby Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym.


UWAGA

Jeżeli po zakupie online nie przyszedł mail z elektronicznym biletem, proszę najpierw sprawdzić folder SPAM a jeżeli nadal nie będzie to napisać maila na adres info@interticket.pl z prośbą o ponowne wygenerowanie biletów.

POGODA I TERMINY POKAZÓW

W tym roku w przypadku zagrożenia deszczu, burzy lub porywistego wiatru pokaz może zostać przełożony na inny termin. Będzie to najbliższy termin zaraz po pierwotnej dacie pokazu, w którym będzie sprzyjająca prognoza pogody, tj. wtorek, środa, czwartek itd. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują tym samym ważność