Palm Springs

Uwaga. 16.08 przygotowaliśmy dzięki uprzejmości Teatru Miejskiego w Gdyni dodatkowy pokaz filmu dla posiadaczy biletów z 10.08, którym nie udało się dotrzeć na pokaz.

Honorujemy bilety wszystkich posiadaczy biletów z dnia 10.08, którzy nie byli na pokazie w tym dniu i których bilety nie zostały zeskanowane (osoby, które były 10.08 na pokazie, nie mogą uczestniczyć drugi raz – ich bilety zostały już zeskanowane i będą nieważne).

Żyj, jakby jutra nie było! Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”. „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

reżyseria: Max Barbakow

Występują: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

Kraj produkcji: USA

Rok produkcji: 2020

Gatunek: komedia

Czas trwania: 90 min.

Język oryginalny: angielski / Napisy: polskie